Reference

Naše služby využívají velká média, mobilní operátoři a výrobci mobilů, ICT společnosti, reklamní agentury. Staňte se také jedním z nich, vyděláte!

Nokia Nokia

Společnost Nokia je již tradičním zadavatelem reklamy na nové telefony. I této společnosti slouží SMS soutěž, nabízející výhru jednoho z nejnovějších telefonů. Tým mMarketing.cz pro vydavatele zajišťuje kompletní servis související s reklamou a provozem aplikace včetně poradenství.

Vodafone - časopis ČiliChili ČiliChili

Měsíčník ČiliChili pro zákazníky mobilního operátora Vodafone nabízí soutěže zaměřené na podporu prodeje. Pro časopis zajišťujeme objednávání časopisu SMS mikroplatbou, kdy na základě SMS s adresou naše aplikace umožní zpracování, často i špatně napsaných adres, pro účely tisku obálek a odeslání nového čísla čtenářům.

Samsung Samsung

Čtenáři časopisu ČiliChili měli možnost si již několikrát zasoutěžit o nejnovější mobilní telefon společnosti Samsung. Zadavatel díky soutěži získal velmi mocný nástroj, jak zaujmout čtenáře novým výrobkem, SMS soutěž se stala výborným nástrojem pro podporu prodeje.

VIPHONE.CZ Unient Communications

Požadavkem společnosti Unient Communications, a.s., bylo zajištění registrace zákazníků IP telefonie  pomocí společností generovaných registračních kódů. Zájemci o IP telefonii zasílají SMS, na základě které je jim přiděleno unikátní registrační číslo, právě jedno pro jednoho zákazníka. Pomocí přiděleného čísla se zákazníci registrují na webu společnosti. Aplikace umožňuje odlišení registračních kódů na základě klíčového slova podle toho, v kterém z médií byl inzerát uveřejněn.
Nedílnou součástí naší práce jsou WWW stránky pro administraci kódů a helpdesk společnosti, který tak může ihned řešit problémy uživatelů díky online přístupu k registračním údajům. Díky podílu z ceny odeslané SMS je provoz celého SMS systému velmi výhodné.

Alcatel a měsíčník Telekomunikační revue Alcatel, Telekomunikační revue

Mobilní operátor Alcatel využil námi vypracované prezentace pro web Telekomunikační revue nakladatelství Economia pro prezentaci svých mobilních telefonů a služeb. Web časopisu vypracovaný na zakázku obsahoval unikátní redakční systém umožňující správu článků vyšlých v tištěné podobě a informování čtenářů o nových číslech měsíčníku.

SMS pro Nový týdeník

Dalším příkladem spolupráce médií s námi je realizace PR SMS aplikací pro regionální noviny Nový týdeník , které v rámci mobilního marketingu využili SMS pro zajištění soutěží, hlasování, inzerce v časopisu a zasílání vyluštěné tajenky. Zasílání SMS bylo realizováno na několika cenových hladinách, kromě online WWW stránek zákazník využil online přístupu k databázi zaslaných SMS pro účely vyhodnocení výherců soutěží.

katalog Knižního velkoobchodu Pemic

pemic Naše heslo "Mobilní marketing, se kterým vyděláte", potvrzuje aplikace na míru pro Knižní velkoobchod Pemic . Soutěž vypracovaná pro vánoční katalog knih umožnila vyhrát publikaci z nabídky vydavatelství za jednu jedinou odeslanou SMS. Příjem z ceny SMS pomohl pokrýt náklady na výhry a na distribuci katalogu zdarma do poštovních schránek po celé ČR. Úspěch aplikace vedl k pokračování soutěže i v dalších vydáních katalogu.
WWW aplikace pro zákazníka umožňovala online sledování statistik, preferencí čtenářů a přehled výherců jednotlivých knih. Námi navržený koncept hry "vyhrává každá x-tá SMS" splňoval podmínky MF ČR, díky tomu zadavatel nepotřeboval drahou loterijní licenci podle zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.

Vodafone Techforum Vodafone techforum

Ing. Jan Mach je jedním ze specialistů mMarketing.cz , který v rámci Oskarény a následně Vodafone Techforum  je jedním z nejlépe pravidelně oceňovaných technoidů - specialistů na GPRS technologie, kteří pro společnost Vodafone Vodafone  zajišťují poradenství a konzultace ohledně implementace a využití nových mobilních datových služeb.

Videozona

Videozona Videozona je v jednoduchosti „TELEVIZE NA MOBILU“ , která je vysílána ve speciálně upraveném formátu prostřednictvím mobilních telefonů a zařízení.

Videozona je jednak portál pro mobilní telefony, který nabízí krátké videoklipy z oblastí:

  • zpravodajství
  • zábavy
  • sportu
  • erotiky

Videozona je také aplikací pro mobilní telefony, která Vám umožňuje přehrávání těchto videoklipů přímo na displeji Vašeho mobilu kdykoli a kdekoli. Přestaňte svůj mobil používat pouze k telefonování a přeměňte ho na zcela nové multimediální medium, které Vám umožní být vždy a všude v obraze.

Služba Videozona byla implementována ve všech třech sítích mobilních operátorů v ČR a připravuje se spuštění i v dalších zahraničních zemích.

U-Turn U-Turn, a.s.

mMarketing.cz poskytoval odborné poradenství pro mobilní technologie ve společnosti U-Turn, a.s., která je tvůrcem platformy Videozona.

Připravíme řešení na míru i Vám! Stačí vyplnit nezávaznou objednávku či nás kontaktovat pro více informací.